Bożena i Grzegorz Stanisławscy

prowadzą pracownię projektową od 1995 r.

Pracownia oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych zaczynając od niezbędnych analiz i materiałów potrzebnych do wydania decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu poprzez nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwolenia na budowę.

Zajmuje się również doborem i oceną nieruchomości pod kątem inwestycyjnym w oparciu o lokalizację i wytyczne architektoniczno – urbanistyczne.

Efektywność tych prac widoczna jest w licznych realizacjach obejmujących wielkomiejskie budynki apartamentowe, zabudowę rezydencjonalną, obiekty usługowe i biurowe.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny starając się uwzględnić upodobania przyszłych mieszkańców, warunków lokalizacji i własne wizje.

 

Liczne stworzone w pracowni obiekty mają wspólną cechę – ogromną dbałość o detal przy pełnym zachowaniu walorów funkcjonalnych. Jest to szczególnie widoczne w architekturze rezydencjonalnej nawiązującej do klasycyzmu.

Forma i detal sprawiają, że budynki starzeją się z godnością obrastając patyną czasu. W pracowni powstają również nowoczesne budynki apartamentowe, które powstają z myślą o wymagających użytkownikach akceptujących rytm wielkomiejskiego życia. Są to ekskluzywne przestronne realizacje, wyposażone w zielone terasy i ogrody zimowe.

 

 

Copyright 2012 ARPIT ::  Wykonanie: AGAPA Tworzenie stron internetowych